Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Kadra Pedagogiczna

 

mgr Anita Szymczyk-Trawińska - dyrektor szkoły, język niemiecki

mgr Ewa Con - wicedyrektor, pedagog szkolny, język rosyjski

mgr Marlena Głowacka - wicedyrektor, edukacja dla bezpieczeństwa, edukacja medyczna z elementami pielęgniarstwa, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy 3c


mgr Diana Bąk - muzyka

mgr Agata Bluszcz-Kielbik - historia, wos, historia i społeczeństwo, wychowawca klasy 3e

mgr Maciej Bukowy - wychowanie fizyczne

mgr Małgorzata Chabińska - język angielski, wychowawca klasy 3d

mgr Ewa Czaja informatyka

mgr Agnieszka Dolata - matematyka, wychowawca klasy 1b

mgr Piotr Duraj - język polski

mgr Jacek Dylik - fizyka

mgr Anita Dworzyńska - język polski, wychowawca klasy 1d,

mgr Iwona Ferlińska chemia

mgr Paulina Góra - geografia, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca klasy 1GB

mgr inż. Marcin Jankowski - informatyka

mgr Anna Kardas - język niemiecki, wychowawca klasy 1GD

mgr Dominik Konieczny - język angielski, historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy 3b

mgr Marcin Kubat - wychowanie fizyczne, piłka siatkowa, wychowawca klasy 1e,

mgr Wojciech Matuszczyk - język angielski

mgr Małgorzata Mielus - biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Małgorzata Orpel - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 3f

mgr Magdalena Pałucha - język polski, wiedza o kulturze, wychowawca klasy 1GA

mgr Magdalena Perlińska - matematyka

mgr Gabriela Politańska - pedagog szkolny, nauczyciel bibliotekarz

mgr Zbigniew Próchnicki - matematyka, wychowawca klasy 2e

mgr Lidia Przybylska - geografia, wychowawca klasy 1F

mgr Izabela Radziszewska - język polski, wychowawca klasy 1c

ks. mgr Krzysztof Satoła - religia

mgr Alicja Szurgot język niemiecki

mgr Roman Siedlecki - język polski

mgr Agnieszka Siewierska - chemia, przyroda, podstawy przedsiębiorczości, wychowawca klasy 3a

mgr Barbara Sikora - wychowanie fizyczne, piłka siatkowa,wychowawca klasy 2a

mgr Dagmara Siwek - język angielski, wychowawca klasy 1a

mgr Agnieszka Sokołowska - matematyka

mgr Aleksandra Sowińska - język angielski, język hiszpański, wychowawca klasy 2c

mgr Aneta Staszewska - język angielski, wychowawca klasy 1g

mgr Anna Szczepocka-Koc - nauczyciel bibliotekarz

mgr Małgorzata Szewczyk biologia

mgr Katarzyna Szubert - matematyka, wychowawca klasy 2d

mgr Ewa Tarnowska-Posmyk - fizyka, fizyka w medycynie, wychowawca klasy 1GC

mgr Beata Trajdos - historia i społeczeństwo

mgr Magdalena Turlejska - biologia

mgr Sławomir Werner - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 2f

mgr Krzysztof Zobek - historia, wos,

mgr Anna Żyszkiewicz-Dudek - język angielski, wychowawca klasy 2b

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Szczepocka-Koc 13-03-2017 15:00:58
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Szczepocka-Koc 13-03-2017
Ostatnia aktualizacja: Anna Szczepocka-Koc 05-11-2019 11:22:22